Rodney Brooks: Robotlara neden ihtiyaç duyuyoruz?

Rodney Brooks, konuşmasında robotların bizlere sağlayabileceği bu imkanların, değişen nüfus dağılımı istatistikleri doğrultusunda ne kadar değerli bir hale gelebileceğinden bahsediyor.
31 Mart 20192826

Gelecekte robotların insanların yerini alacağı fikrini benimsemiş felaket tellalları her yerde. Fakat, robotlar birlikte çalışabilecek mükemmel iş ortakları haline gelebilir, gündelik işler üzerinde daha az zaman harcamamızı sağlayarak bize zaman kazandırabilirler. Rodney Brooks, konuşmasında robotların bizlere sağlayabileceği bu imkanların, değişen nüfus dağılımı istatistikleri doğrultusunda ne kadar değerli bir hale gelebileceğinden bahsediyor. Brooks, bizlere sıradan insanların da etkileşim kurabileceği, gözlere, kollara ve hissedebilme yetisine sahip Baxter’ı tanıtıyor. Üstelik Baxter, idare edebilmesi oldukça kolay ve yaş ortalaması hızla yükselen toplum için mükemmel bir fırsat.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /var/www/vhosts/isteteknoloji.com.tr/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/isteteknoloji.com.tr/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/vhosts...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /var/www/vhosts/isteteknoloji.com.tr/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35